DIGITÁLNÍ OBSAH

Za digitální obsah můžeme považovat v podstatě jakýkoli alespoň částečně dynamický prvek v přostředí internetu a digitální komunikace. Každý publikovaný text bývá doplněn obrázkem, videem či animací. Poutá pak daleko větší pozornost a čtenáře více aktivizuje. Toto platí napříč celým virtuálním prostorem - od článků na zpravodajských serverech přes příspěvky na sociálních sítích až po reklamní bannery na webu.

Čím silnější pozornost upoutáte, tím více uživatelů oslovíte.

                         dobrý text

                         je základ

Tvroba digitálního obsahu

Reklamní texty

 

 

Zabýváme se copywritingem v celé jeho šíři. Úderný slogan, komplexní textace webu nebo poutavé obraty na reklamní leták vám vytvoří naši originální “copíci”. Spolupracujeme se zkušenými odborníky a oslovujeme vždy ty nejpovolanější vzhledem ke zprácovávaným tématům. Vždy si dáváme záležet, aby byly texty jedinečné, přesně zacílené, používaly vhodný tone-of-voice a zapadly do celkové strategie komunikace. Prostě - dobré copy.

Vybroušený a kvalitní text je bez debat základ každého (nejen) reklamního sdělení. Ovšem jen ten nestačí. Když je opatřen vizuálním prvkem, získává si u uživatelů mnohem vyšší pozornost a úspěšněji vyvolává reakci. A o to jde v reklamním světě především. Dobrá fotografie zvyšuje oproti holému textu zájem o příspěvek u čtenářů dvojnásobně. Video pak čtyřnásobně. A to už je pořádný rozdíl a důvod při digitální komunikaci dynamické prvky využívat. Rádi vám s jejich naplánováním, tvorbou a použitím v praxi pomůžeme.

Pomocí techniky motion grafiky se i obyčejná fotka s řádkem textu dá povýšit na stylový banner, který zapůsobí na návštěvníky vašeho webu jako magnet. Nebo video ve sponzorovaném příspěvku na Facebooku, animované gify v emailovém newsletteru a další a další místa, která denně navštěvují vaši stálí nebo potenciální zákazníci. Oslovte je účinněji než kdy předtím.

Animace.

To je naše.

Zajímá vás profesionální vedení profilů na sociálních sítích?

I to umíme.

PODÍVEJTE SE