SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Prezentovat své výrobky nebo služby na internetu je pro úspěch na trhu jedenadvacátého století naprosto nezbytné. Online marketing je nedílnou součástí propagace. Samotná webová prezentace už však nestačí. Díky zpětné vazbě, ceně, skvělému cílení a úzkému spojení klienta a zákazníka se z komunikace a prezentace na sociálních sítích stává žádaná forma proma.

            správa

            sociálních sítí

Spravujeme sociální sítě pro naše klienty konceptuálně, dlouhodobě a úspěšně. Umíme správně namíchat koktejl příspěvků tak, aby dokonale oslovil cílovou skupinu. Kombinace textu, obrázků a videa ve správném poměru je klíčem k úspěchu.

 

Vhodné doplnění vlastních příspěvků sdílenými, komunikace s fanoušky, oslovování pomocí influencerů, úvodní videa, výzvy k akcím - možností a nástrojů pro úspěšné vedení kampaní na sociálních sítích je nespočet. Jak je však správně uchopit a použít? Pomůžeme vám.

VŠECHNY SÍTĚ

POD JEDNÍM PALCEM

Navrhneme koncept kampaně pro různé sociální sítě. Zvládáme Facebook, Twitter, Google+, Instagram, YouTube, Vimeo, SnapChat. Umíme zadávat placenou reklamu tak, aby měla silnou konverzi a co největší organický dosah. Vytvoříme publikační plán, budeme komunikovat s vašimi fanoušky a reprezentovat dobré jmého vašeho brandu. Za samozřejmost pak považujeme reporting a zpětné vyhodnocování úspěšnosti kampaní.

V týmu máme zkušené copywritery, takže se můžete spolehnout, že vaše texty a sdělení budou mít tu správnou dynamiku, obsahovat vhodné vyjadřovací prostředky a budou přesně zaměřené na vaší cílovou skupinu. O gramatické správnosti nemluvě.

DIGITÁLNÍ OBSAH

o copywritingu také v

Jak založit firemní Facebook

Originální a přesně zacílené kampaně zajišťují velmi vysokou konverzi fanoušků sledující sociální sítě na reálné zákazníky utrácející peníze. Na webu i v kamenné prodejně.

naše práce

správa facebook profilu
správa instagram profilu
správa twitter profilu

napište nám

MUSEFREE.COM - SUBMITTING FORM...

THE SERVER ENCOUNTERED AN ERROR.

FORM RECEIVED.

JSME VLÁDCI SÍTÍ