POSTPRODUKCE

Dobrá postprodukce se vyznačuje citlivým střihem, navozením pohlcující atmosféry, přirozeným splynutím obrazu a zvuku, pečlivým výběrem hudby, silnými emocemi, technicky kvalitním výstupem. Na to vše klademe při práci velký důraz.

Střih a úprava videa

Zpracování obrazu a zvuku, střih a veškeré úpravy již natočeného videa a audia je možné pokládat za postprodukci. Často nás oslovují klienti, kteří si přejí přestříhat již stávající spot, vytvořit titulky, vystřihnout či doplnit nějaké informace. Aktualizovat vizuál nebo opravit chyby. Mnohdy klient disponuje hrubým materiálem, který je třeba teprve sestříhat - firemní oslavy, promo akce, eventy, prezentace, teambuildingy a mnohé další - to jsou události, ke kterým zpravidla existuje mnoho záběrů a zdrojů, které zahálí na pevných discích a nikdy se nikdo nedostane k tomu je roztřídit, zpracovat do užitečné podoby a případně archivovat.

LET'S MAKE YOUR

VIDEOS GREAT AGAIN

Výroba radio spotu

Zabýváme se také zpracováním zvukového materiálu. Vyrábíme audiospoty do rádií, natáčíme voice-overy, zajišťujeme dabing. Disponujeme širokou paletou zvukových efektů, ruchů a dozvuků a když je třeba, sami vyrážíme do terénu si ruchy natáčet a vyrábět.

Zvládáme i složitější disciplíny obrazové a zvukové postprodukce. Používáme techniky klíčování, color grading, retuše a další, abychom dosáhli profesionálního výsledku. Specializujeme se také na výrobu motion grafiky a její implementaci do videa. Nepřekvapí nás žádný požadavek na výstupní formát - připravujeme materiál pro kina, televizní vysílání, on-line prostředí nebo i outdoorové LCD obrazovky.

color grading

Střih videa

S naší prací byly spokojeny již desítky klientů. Jak vypadají videa, která jsme vytvořili nebo upravili?

PODÍVEJTE SE

I vaše video

má potenciál.